
Колесо 200х50 WD сіра покришка і камера для коляски з монтажними лопатками
- Готово до відправки
- Код: komp0020050sL
500 ₴
450 ₴
-10%
+380992186669
- +380 (99) 218-66-69Катерина (Запчастини)
- +380 (66) 701-72-52Ірина (Меблі)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колесо 200x50 покришка низькопрофільна і камера для дитячої коляски
Комплект:
- покришка низькопрофільна 200x50
- камера 200x50 із зігнутим убік штуцером.
- Монтажні лопатки металеві - 2 шт
Характеристики:
- Бренд: WANDA
- Розмір: 200x50 мм
- Посадковий діаметр: 95 мм
- Тип: Надувна (пневматична)
- Конструкція: Камерна
- Матеріал: гума з металевим кордом
- Протектор: Забезпечує надійне зчеплення на асфальті та тротуарі
- Застосуання: для інвалідних візків, дитячих колясок, біговелів, тачок, візків та інших транспортних засобів із відповідним розміром диска.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wanda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Колесо |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | Гума |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Діаметр | 20 см |
| Висота | 5 см |
| Вага | 0.5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 450 ₴



