
Стіл комп'ютерний навісний Forte Astrid 1100x750x485 Бетон
- В наявності
- Код: id27-0000-43-beton
2 089 ₴
- +380 (99) 218-66-69Катерина (Запчастини)
- +380 (66) 701-72-52Ірина (Меблі)
Наявність уточнюйте. При відсутності на складі виробництво 10-14 днів. Передоплата 30%
Навісний комп’ютерний стіл: стильне та нестандартне рішення
Незвичайна конструкція навісного комп’ютерного стола вражає свіжістю дизайнерської думки та оригінальністю конструкції. Дійсно, хто сказав, що стіл має стояти на підлозі?
Представлена модель елегантно і практично вирішує проблему створення комфортного робочого місця як удома, так і в невеликому офісі. Полички дозволяють зручно розмістити всі необхідні матеріали, канцелярське приладдя та інші речі.
🔹 Основні переваги:
✔ Економія простору – навісна конструкція дозволяє заощадити місце в кімнаті.
✔ Функціональність – можна закріпити на будь-якій зручній висоті.
✔ Стильний дизайн – сучасні кольори та якісні матеріали.
✔ Зручність у використанні – полиці для зберігання всіх необхідних речей.
✨ Навісний комп’ютерний стіл – це компактність, зручність і стиль в одному виробі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вбудований стелаж | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відкритих полиць | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 22.9 кг |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал | ЛДСП |
| Особливості | Полиця для периферії |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Товщина | 16 |
| Ширина | 1100 мм |
| Колір стільниці | Індастріал бетон |
- Ціна: 2 089 ₴

