
Стіл комп'ютерний кутовий Forte Alma 1200x770x500 Бетон
- В наявності
- Код: id27-0000-41-beton
2 975 ₴
+380992186669
- +380 (99) 218-66-69Катерина (Запчастини)
- +380 (66) 701-72-52Ірина (Меблі)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наявність уточнюйте. При відсутності на складі виробництво 10-14 днів. Передоплата 30%
Комп’ютерний стіл-спінер: зручність та стиль
Компактний комп’ютерний стіл із поворотним механізмом та відкритими полицями допоможе створити функціональне та стильне робоче місце.
🔹 Основні особливості:
✔ Стільниця обертається на 360 градусів – можна налаштувати під будь-який простір.
✔ Трансформується – у складеному вигляді займає мінімум місця, а за потреби легко розкладається в кутовий або лінійний варіант.
✔ Універсальний дизайн – білий колір гармонійно поєднується з будь-якими відтінками та текстурами, ідеально доповнюючи інтер’єр.
✨ Ідеальне рішення для дому та офісу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 36.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Так |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 500 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 36.4 кг |
| Висота | 770 мм |
| Матеріал | ЛДСП |
| Особливості | Кутовий |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Товщина | 16 |
| Ширина | 1200 мм |
| Колір стільниці | Індастріал бетон |
- Ціна: 2 975 ₴



