
Стіл комп'ютерний Forte Erland 1450*1116*516 Білий
- В наявності
- Код: zg-s5-white
2 930 ₴
- +380 (99) 218-66-69Катерина (Запчастини)
- +380 (66) 701-72-52Ірина (Меблі)
Наявність уточнюйте. При відсутності на складі виробництво 10-14 днів. Передоплата 30%
Комп’ютерний стіл Erland: комфорт та функціональність
Комп’ютерний стіл Erland допоможе організувати робочий простір. Завдяки компактним розмірам модель можна встановити навіть у невеликому приміщенні без шкоди для комфорту. Вбудовані полиці та висувна шухляда забезпечують швидкий доступ до всіх необхідних речей.
📌 Основні переваги:
✔ Ергономічний дизайн – зручна конструкція для комфортної роботи.
✔ Компактність – ідеальне рішення для невеликих приміщень.
✔ Практичність – полиці та шухляда дозволяють тримати все під рукою.
✔ Надійність – виготовлений із міцних матеріалів, що забезпечують довговічність.
✨ Комп’ютерний стіл Erland – стиль, функціональність та комфорт у вашому просторі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 5 шт. |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 41 кг |
| Висота | 1116 мм |
| Глибина | 516 мм |
| Довжина | 1450 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 752 мм |
| Глибина стільниці | 516 мм |
| Довжина стільниці | 1134 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 41 |
| Матеріал | ДСП |
| Особливості | Полиця для периферії, Полиця для колонок із підставками під CD |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Товщина | 16 |
| Ширина | 1450 |
- Ціна: 2 930 ₴


