
Барний стілець Rockvell AVVS лофт 750х360 ДСП 18мм Металевий каркас Чорний/Дуб Колоніальний
- В наявності
- Код: T11-75x36x36-20-kolon
1 890 ₴
+380 (99) 218-66-69
Катерина (Запчастини)
- +380 (66) 701-72-52Ірина (Меблі)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барний стілець Rockvell AVVS — це стильне та функціональне рішення для організації простору в домі, кухні, студії, офісі, шоурумі, кафе, барі або ресторані. Лаконічний дизайн у стилі LOFT підкреслює індустріальний характер меблів і гармонійно доповнює сучасні інтер’єри.
Барний стілець забезпечує зручну посадку та чудово підходить для зони прийому їжі, роботи або відпочинку.
Особливості конструкції:
- Каркас виконаний із міцного металевого профілю
- Сидіння виготовлене з якісного ДСП
- Міцна та стійка конструкція
- Компактний формат, що ідеально підходить для невеликих просторів
- Універсальний дизайн у стилі LOFT
- Підходить для щоденного використання
Барний стілець Rockvell AVVS поєднує надійність, практичність і сучасний вигляд, що робить його чудовим вибором як для домашнього, так і для комерційного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVVS tech |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Кентербері |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота сидіння стільця | 750 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 750 мм |
| Висота табуретки | 750 мм |
| Глибина табуретки | 360 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 360 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Сидіння | ДСП |
- Ціна: 1 890 ₴






