
Барний стіл Remond AVVS лофт 1110х470 ДСП 36мм металевий каркас Чорний/Дуб Сонома
- В наявності
- Код: T17-110x111x47-40-sonoma
4 990 ₴
+380 (99) 218-66-69
Катерина (Запчастини)
- +380 (66) 701-72-52Ірина (Меблі)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барний стіл Remond AVVS — це стильне та функціональне рішення для організації простору в домі, кухні, студії, офісі, шоурумі, кафе, барі або ресторані. Лаконічний дизайн у стилі LOFT підкреслює індустріальний характер меблів і гармонійно доповнює сучасні інтер’єри.
Барний стіл створює зручну зону для прийому їжі, роботи або відпочинку.
Особливості конструкції:
- Каркас виконаний із міцного металевого профілю 20×20 мм
- Стільниця виготовлена з якісного ДСП
- Міцна та стійка конструкція
- Компактний формат, що ідеально підходить для невеликих просторів
- Універсальний дизайн у стилі LOFT
- Підходить для щоденного використання
Барний стіл AVVS поєднує надійність, практичність і сучасний вигляд, що робить його чудовим вибором як для домашнього, так і для комерційного використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVVS tech |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість опор | 2 (шт) |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Можливість регулювання висоти столу | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота столу | 1100 мм |
| Довжина столу | 1110 мм |
| Ширина столу | 470 мм |
- Ціна: 4 990 ₴







